Корпоративні вечірки та пікніки

Корпоративна вечірка або пікнік – це гарний привід відпочити та познайомитися ближче один з одним. Найчастіше їх прив’язують до значної події – дня народження компанії, професійного свята або до святкування Нового Року.

Корпоративи у Львові, як і в численних інших містах України, перетворюються на дійсно невід’ємну частину частину внутрішньої політики багатьох серйозних організацій. Корпоративні свята здатні принести користь, яка стане помітною абсолютно для всіх. Організація корпоратива з найрізноманітніших приводів завжди буде вдалою думкою, адже саме цей захід здатен перетворитися на чудовий інструмент для об’єднання колектива, залучення до культури компанії. Професійна організація корпоративу допоможе кожному співробітнику відчути себе невід’ємною частиною великого міцного організму компанії.
Замовити корпоратив у Львові у event-агенції «Брошка» - означає надати можливість кожному відчути радість за спільний успіх компанії та особисту відповідальність за результати всіеї справи.

Ми пропонуємо вам декілька основних програм-підходів для проведення таких заходів.


Перший варіант – стандартний. Ми допоможемо вам підібрати приміщення (ресторан, кафе, банкетний зал), прикрасити його, а також організуємо банкет. Крім того, наша компанія візьме на себе розважальну програму: ведучий корпоратива запропонує вам сценарій свята, також можна замовити виступ ілюзіоніста або шоу барменів, неонове шоу, і звичайно, «танці до упаду».

Другий варіант – оригінальне втілення казки в життя. Але він потребує участі ваших працівників, адже вони самі виступатимуть у якості артистів. А ми забезпечимо їх сценарієм та запросимо справжніх акторів провести підготовчу роботу.

Третій варіант – тематичний. Він означає, що весь сценарій свята буде прив’язаний до певної тематики: це може бути важлива подія, або відомий фільм тощо.

Також до вашої уваги ми пропонуємо послугу «організація пікніка», яка користуєсться великою популярністю серед робочих колективів багатьох компаній. Неофіційна атмосфера, свіже повітря та можливість поспілкуватись на неробочі теми – пікнік у Львові дозволить вашим співробітникам гарно відпочити і чудово провести свій вільний час.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.