Неформальні вечірки

Для того, щоб згуртувати ваш колектив, може виявитись замало більш чи менш офіційних корпоративних заходів. Адже деякі люди можуть відчувати себе дещо скуто на таких святах. Тому ми пропонуємо влаштовувати час від часу неформальні корпоративні вечірки. Часто такі заходи коштують дешевше ніж грандіозні офіційні прийоми, але вони не менш ефективні. А головне – для них не треба чекати якогось важливого приводу.

Неформальні вечірки можна проводити із нагоди здачі проекту, або після підведення квартальних підсумків, або просто з нагоди вихідних – тоді всім колективом можна відправитися на рибалку або на шашлики. А про транспорт та всю необхідну екіпіровку подбаємо ми. Для неформальної вечірки підійде і перегляд футбольного матчу або іншого спортивного змагання всіма членами вашої команди. Так, у спортсменів є чому повчитися, і в той самий час атмосфера на вечірці спокійна та дружня і зовсім не нагадує тренінги.

Для неформальних вечірок нема обов’язкових правил та дрес-коду, якого треба дотримуватись. Тут можна відчувати себе більш вільним, і тому такий відпочинок буде дійсно ефективним.

У неформальному стилі можна також проводити зустрічі з партнерами та постійними клієнтами.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.