Team Building (Тім Білдинг)

Що ми розуміємо під популярним сьогодні терміном Team building? Це побудова вашої команди, тобто заходи, які спрямовані на зміцнення стосунків між вашими працівниками. Тільки ті люди, які можуть працювати разом, а не поодинці, принесуть успіх вашому підприємству, компанії або банку.

Зустрічаються такі випадки, коли в компанії працюють люди різного віку і навіть різних національностей, яким офіційні корпоративні свята не допомагають знайти спільну мову. А ось корпоратив на природі – це привід розслабитися, відчути себе вільним від повсякденних турбот та проявити себе з найкращого боку.

Ми пропонуємо різноманітні ігри, які допоможуть вам загартувати командний дух ваших співробітників. Це, перш за все, саме командні змагання: від найпростіших (як перетягування канату) до цілих естафет, які ми проведемо за допомогою цікавого надувного реквізиту, веселого сценарію та професійної організації. А після цієї насиченої програми – чудовий пікнік у мальовничому містечку, адже фізичні вправи, чисте повітря та лагідне сонце розпалюють апетит.

Додому ви будете повертатися, мабуть, трохи втомленими, але дійсно щасливими, як велика та дружна родина.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.