Африканське шоу

Бажаєте прикрасити своє свято яскравою екзотикою? Тоді запросіть на нього справжнє африканське шоу! Культура цього континенту є незвичною для нас, але вона дуже яскрава та справді унікальна.

Актори раді запропонувати вам оригінальне афро шоу! Такого ви ще не бачили – африканські танці, які вразять вашу уяву, мелодійні та екзотичні африканські пісні, а також незабутнє шоу африканських барабанів.

Наша розважальна програма буде доречна на будь-якому святі. Бажаєте веселий дитячій день народження? Запросіть свого малюка та його друзів у цікавий світ справжніх джунглів. Наші актори не тільки покажуть свої вміння, але й навчатимуть дітлахів грі на тамтамах, африканським танцям, а також влаштують колоритні та веселі конкурси.

Плануєте тематичне весілля? А хочете зробити його справді екзотичним із запальними африканськими нотками? Ми пропонуємо тематичне весілля у стилі Чорного Континенту. Відчуйте шалений африканський ритм!

Захоплюєтесь містичними видовищами? Тоді ми можемо влаштувати для вас справжнє шаман-шоу – ефектне та вражаюче. Шаман (з числа наших акторів) благословить усіх гостей та проведе магічні ритуали, які гарантовано зроблять ваше свято веселим та неповторним!

Афро-американський фьюжн завжди до ваших послуг!

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.