Бармен-шоу

Організація свят – це наша улюблена справа, і ми завжди шукаємо нові та цікаві розваги, які прикрасять будь-який вечір. Однією з таких родзинок є бармен-шоу! Дуже популярне у Європі та США, це мистецтво має своїх прихильників і в Україні, адже і у нас є справжні зірки барної стійки.

Професійні бармени не тільки приготують для ваших гостей оригінальні коктейлі, але й продемонструють високу майстерність у виконанні ефектних трюків. Такого ви ще не бачили!

Ми пропонуємо не тільки розроблену для будь-якої вечірки оригінальну коктейльну карту, але й яскраве та справді захоплююче шоу! Бармени по черзі або одночасно демонструють різні трюки із барним інвентарем – пляшками та шейкерами. Справжні майстри своєї справи, вони вміють жонглювати 3-4 повними пляшками водночас. В такому виступі є все – і фокуси, і акробатичні трюки, і навіть вогняне шоу. Іноді використовуються і деякі піротехнічні елементи. Але це не просто вражаючий номер – одночасно бармен буде готувати коктейлі для гостей вашого свята.

Бармен-шоу прикрасить корпоративні свята, а також презентації чи промо-акції, адже воно дуже динамічне. Доречним воно буде і на весіллі, і на ювілеї. Бармен-шоу – це найяскравіший елемент будь-якого свята!

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.