Шоколадні скульптури та фігурки

Шоколадні скульптури – це вишукана прикраса для будь-якого свята. А також – це чудовий подарунок для будь-якої людини. Погодьтеся, дуже часто з нами трапляється ситуація, коли нас запрошують на свято, а ми просто не знаємо, що подарувати? Особливо це стосується таких подій, як весілля або ювілей: треба, щоб подарунок запам’ятався, був оригінальним, гарним, та щоб приніс радість. Шоколадні скульптури та фігурки на замовлення – це чудовий презент як раз на такий випадок!

Нареченим можна подарувати романтичну скульптуру «Перший танець». А якщо вам треба привітання з народженням сина або донечки – можна замовити фігурку сплячого янгола. Набір шоколадних шахів порадує любителя цієї шляхетної гри, а романтична валентинка буде гарним презентом коханій.

Агенція «Брошка» з гордістю представляє вашій увазі величезний вибір різноманітних виробів з шоколаду. А якщо в нашій колекції ще немає скульптури, яку б вам хотілось придбати – вам треба просто описати бажану фігуру або надати фото, і скульптор - кондитер втілить усі ваші бажання.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.