Фонтани для шоколаду, мартіні, вина, соку

Ви багато разів бачили фонтани з шоколаду та шампанського у кіно, у світській хроніці або на сторінках модних журналів? Знайте, що ця розкіш сьогодні доступна і вам!. Фантастичні, розкішні, дивовижні, казкові – всі ці слова згадуються, коли бачиш таке чарівне видовище.

Фонтани з шоколаду будуть доречними на будь-якій урочистості – корпоратив, ювілей компанії чи людини, весілля, або день народження, всі ці заходи прикрасить цей витвір мистецтва. Повірте, це незабутнє видовище і неймовірні враження. Зазвичай шоколадний фонтан розташовують на окремому столі, а навколо нього на тарілках викладають свіжі фрукти, ягоди, різні кондитерські вироби. Отже всі ці ласощі можна вмочувати в шоколад та насолоджуватись неповторним смаком цього десерту. І звичайно, це не просто солодка страва, це дивовижне шоу для ваших гостей!

Фонтан з шампанського, вина, мартіні або соку - це чудова прикраса святкового столу, ювілейного банкету або корпоративної вечірки. Це справжня розкіш, символ респектабельності та достатку. Встановити цей фонтан можна буде також на окремому столі або розмістити у центрі лінії напоїв.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.