Льодові скульптури

Льодові скульптури це чарівний, казковий та вишуканий елемент декору! Вони прикрасять будь-яке свято – корпоративні вечірки, презентацію, конференцію, весілля, день народження, зроблять його атмосферу яскравою та хвилюючою.

Але особливо гарно скульптури та посуд із криги виглядають саме на зимовому весіллі, створюючи ефект казкової легкості, невагомості та прозорості і залишають чудові спогади у вас та ваших гостей.

Існує безліч варіантів таких прикрас.

Льодові скульптури зможуть прикрасити будь-яке свято. Популярний варіант – логотип компанії, створений із криги. Він буде ефектним нагадуванням гостям корпоративного свята про компанію-власника прийому.

Молодятам сподобається льодовий посуд. З таких витончених фужерів можна випити шампанське, а потім сміливо розбити їх «на щастя» - адже це лише вода, а не коштовний кришталь. Також з криги можна зробити різноманітний посуд – вази, таці, навіть своєрідний весільний торт, на якому можна красиво викласти морепродукти. З льоду можна створити дивні меблі та скульптури для весільної фотосессії – арки, серця, портрети наречених.

Дуже гарно виглядають такі елементи декору із спеціально зробленої підсвіткою. Також чарівний ефект створюють квіти (або цілі букети), фрукти та інші предмети, які можна заморозити в такій скульптурі.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.