Рафтинг

Сімейні або корпоративні свята на природі – це чудова нагода спробувати свої сили у різних видах спорту. Одним з найцікавіших – є рафтинг. Походить це слово від англійського «рафт», тобто пліт, але сьогодні для цього спорту використовують надувні човни. Вони бувають різної місткості – від 1 до 20 чоловік, але самим поширеним варіантом є човен на 4-8 осіб.

Багато хто вважає, що рафтинг – це виключно екстремальний вид спорту. Але це не зовсім так. За вашим бажанням ми можемо влаштувати як справжню сімейну прогулянку спокійною річкою, так і екстремальний спуск бурхливим гірським потоком (так звана «біла вода»). Останній варіант якнайкраще підходить для корпоративних заходів, адже цей спорт допомагає зібрати справжню команду. Він припускає у кожному човні наявність не тільки команди, а і справжнього лідера, який буде керувати діями кожного з учасників. Аналогія з корпорацією невипадкова. Гірські річки дуже бурхливі, і тільки сумісні дії всієї команди допомагають втриматися на плаву. Отже, немає кращого спорту для проведення заходу з тімбілдінга.

Якщо ви новачки у рафтингу, тоді вам допоможе досвідчений інструктор. І, звичайно, ми надаємо страховку, захисні шоломи, рятувальні жилети та інші речі, необхідні для повної безпеки.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.