Небесні ліхтарики

Бажаєте справді яскравого та феєричного свята? Тоді слід замовити Небесні ліхтарики (вогняні кульки)! Це особливі ліхтарики, які підіймаються у небо, нагадуючи світлячків. Якщо ж відійти від поезії, то небесний ліхтарик – це об’ємна конструкція, виготовлена із спеціального матеріалу, яка працює за тим же принципом, що повітряна куля. В середині знаходиться горілка, вона підігріває повітря, за рахунок цього ліхтарик підіймається в небо. Саме полум’я цієї горілки створює такий чудовий візуальний ефект, коли кулька підсвічується з середини і здається живою.

Небесні ліхтарики цілком безпечні і при цьому створюють справді чарівне враження. Вони можуть бути будь-якого кольору, форми та розміру. На їх поверхні може бути розміщений будь-який малюнок або текст. Замовте багато невеликих ліхтариків або один величезний - у будь-якому разі ефект буде дивовижний.

Вогняний ліхтарик стане чудовим подарунком коханій до Дня Святого Валентина або з нагоди річниці вашого весілля. А також ці небесні кульки прикрасять корпоративні вечірки та будь-який офіційний захід, навіть презентацію або урочистий прийом.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.