Випускний вечір

Випускний вечір символізує закінчення певного етапу в житті людини. Ось позаду залишилась школа або університет і попереду чекає нове життя, захоплююче, сповнене іншими відчуттями... І цю подію треба відсвяткувати як слід!

Організація свят - це наша професія, і ми допоможемо вам влаштувати незабутній випускний вечір! По-перше, можна підібрати будь-яке місце для святкування. Бажаєте кафе-бар, ресторан, модний нічний клуб, навіть теплохід – нема проблем, ми обов’язково знайдемо для вас щось особливе! А якщо вам заманеться чогось більш оригінального – випускний вечір можна відсвяткувати і в Карпатах! А хочете романтичний варіант – таке свято можна відмітити і в спеціалізованому трамваї, який на одну чарівну ніч перетвориться у ресторан та танц-пол! До наших послуги входить і кейтеринг –тобто організація виїзних свят на природі.

Ми прикрасимо місце святкування, підберемо меню за вашими побажаннями, а також потурбуємось про транспорт, який доставить вас до банкетного залу. Це можуть бути одно- та двохповерхові автобуси, однакові таксі тощо.

І звичайно, ми допоможемо вам із розважальною програмою. Професійний ведучій організує вечір за обраним вами сценарієм, а цікава шоу-програма (шоу-балет, ілюзіоніст, міми, акробати) запам’ятається вам надовго.

Ну яке свято може обійтись без танців та музичного супроводження? Тому професійний ді-джей – це дійсно незамінний учасник вашого вечора, будь то день народження або корпоративні вечірки. Пропонуємо послуги справжніх професіоналів, які привнесуть у ваше свято шалену енергію та чудовий настрій!

Багато людей вважає, що ді-джей потрібний тільки на молодіжних вечірок, але це зовсім не так. Адже ви завжди можете обговорити із ним плей-ліст, і відібрати ті композиції та той стиль музики, який вам найбільше до вподоби.

Тому не забувайте, якщо запрошуєте на випускний вечір батьків, важко чекати, що їм сподобається сучасна електронна музика. Але можна включити в плей-лист величезну кількість українських та зарубіжних хітів 60х-90х років минулого століття. Вашим батькам це обов’язково сподобається! Також можна вибрати музичний супровід у ретро-стилі.

Випускний вечір можна відгуляти по різному. Тематичний вечір може бути на любий смак: «Гангстери» 30х років минулого сторіччя; Солодкий випускний; Гламурний випускний; випускний «Оскар кіноакадемія»; Випускний «Фабрика зірок»… вибір просто необмежений! Енергія професіональної думки, музики та її шалений ритм зроблять ваше свято яскравим та просто надзвичайним!

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.