Приватнe party

Якщо незабаром у вас весілля, то за старою традицією наречені мають влаштувати особливі вечірки. Якщо це прощання з холостяцьким життям, то воно має відбутися максимально весело! Ми допоможемо вам організувати дівочу або парубоцьку вечірку саме так, як ви цього бажаєте!

Пройшли ті часи, коли на таких вечірках дівчата сумували за своєю подругою та співали романтичні пісні. Сьогодні дівочу вечірку можна влаштувати будь де – вдома, в ірландському пабі, в стрип-клубі...

Організація дівочої або парубоцької вечірки – це справа, яку ми обожнюємо! Тому і організуємо все на найвищому рівні: підберемо приміщення, прикрасимо його, придумаємо розважальну програму, а подружкам нареченої допоможемо замовити для неї пікантний сюрприз.

Що стосується парубоцької вечірки – то і тут все залежить від нашої уяви та вашого бюджету. Нічний клуб, модний бар, або твоя холостяцька квартира – ми можемо влаштувати свято будь де! Забудьте про респектабельні ресторани, парубоцька вечірка це не офіційний прийом, вона має бути розкутою та шаленою!

Далеко не всі агенції можуть організувати такі приватні святкування, але ми це вміємо! Телефонуйте нам і переконайтесь в цьому самі!

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.