Весілля

День нашого весілля – найщасливіший у вашому житті. Спогади про нього завжди будуть зігрівати вас, даруючи свіжість почуттів через багато років. Але як зробити весілля надзвичайним, казково романтичним або шалено веселим? Для того, щоб допомогти вам організувати таке свято і існують послуги «організація весілля» та «проведення весілля» від нашої event-агенції «Брошка»!

Організація весілля з нашою допомогою передбачає вирішення усіх проблем, пов’язаних із підготовкою та проведенням вашого весілля! Перш за все, ми допоможемо вам вибрати концепцію вашого свята. У нас розроблені оригінальні сценарії для проведення весілля: у національному стилі – «Карпатська трембіта», у ретро-стилі «Старі добрі 60-ті», а також романтична «Морська подорож» та шалений гангстерський «Чикаго 30-х років». Але ми завжди готові спробувати щось нове!

Ми потурбуємось про транспорт для наречених та гостей, допоможемо вам підібрати найкращу бенкетну залу, ресторан або нічний клуб для вашого весілля. У вашому повному розпорядженні будуть професійні ведучій, тамада, музиканти та ді-джей. Ми влаштуємо проведення весілля з цікавими конкурсами, різноманітними шоу-програмами, які прикрасять будь-який сценарій вашого свята. Але це не все! Організація весілля передбачає святкове оформлення приміщення, яке буде підкреслювати стиль вашого особистого свята, роблячи потрібні акценти.

Весілля – це свято вашого кохання, отже, насолоджуйтесь, а всі справи довірте нам!

Окрім проведення весілля, агенція «Брошка» візьме на себе і його святкове оформлення, а також дня народження або корпоративної вечірки. Існує багато способів прикрасити приміщення: квіти, яскраві стрічки, ліхтарики. Але ніщо не зрівняється із повітряними кульками – саме вони завдають святковий настрій! Жодне свято сьогодні не обходиться без них!

Ці прикраси будуть доречні і на дитячому дні народження, і на весіллі, і на корпоративній вечірці. Повітряні кульки відкривають широкий простір для дизайнерських рішень. По-перше, вони можуть бути різних кольорів та форм, у тому числі і складних – у вигляді сердечок або навіть героїв улюблених мультфільмів. А ще можна замовити друк на них привітання з ювілеєм чи на весілля зображень. А по-друге, з повітряних кульок можна зробити безліч різних прикрас. Наприклад, зал або відкритий майданчик можна не тільки прикрасити букетами з повітряних кульок, але й зробити з них арки, великі серця, декоративні фігури. Якщо у приміщенні є фонтан – можна запустити кульки туди, це також буде виглядати гарно.

Повітряні кульки завжди приносять радість і дитям, і дорослим, створюють легкий та безтурботний настрій, атмосферу чогось казкового та чарівного.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.