Ведучий і ді-джей в одній особі

Жодне свято не може обійтись без музичного супроводження, але одна лише танцювальна програма може швидко стати занадто стомлюючою. Зазвичай, професійний ведучій розробляє сценарій свята таким чином, щоб гості могли і розважитись, і відпочити. Він не просто промовляє тости на день народження або весілля, він організую веселі конкурси, слідкує, щоб жодному гостю не було нудно. Тобто вам потрібно лише найняти двох людей – ді-джея для музичного супроводу та ведучого для розважальної програми.

Але ми пропонуємо цікавий та вигідний для вашого бюджету варіант, а саме – на вашому святі буде працювати ді-джей та ведучий в одній особі. Тобто ви заощаджуєте гроші, але при цьому отримуєте повний пакет послуг! Ви отримуєте чудову розважальну та танцювальну програму і не думаєте окремо про оренду звукового обладнання. Це справді чудова пропозиція!

Ведучий (він же ді-джей) обговорить з вами сценарій свята, може запропонувати готовий, в які ви внесете свої корективи. Плей-лист також ухвалюєте ви, обираючи тільки ті композиції, які вам подобаються. І звичайно, на вашому святі буде ефектне світлове забезпечення.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.