Оренда звукового та світлового обладнання

Ви обожнюєте вечірки? Вас переповнюють нові ідеї? У вас є обдаровані друзі, які бажають продемонструвати свої музичні таланти на вашому святі? Тоді ви можете організувати свято власними силами. А ми вам допоможемо створити необхідні умови. Адже організація свята – справа серйозна, вам знадобиться різноманітна апаратура, тож не забувайте про технічну сторону питання.

Агенція «Брошка» пропонує вам оренду звукового та світлового обладнання. Усе, що потрібно для влаштування грандіозного свята! Ми надаємо в оренду не тільки музичне обладнання, але й мобільну сцену, яку ви можете встановити прямо на місці проведення заходу – наприклад, на пляжі або іншому імпровізованому майданчику! Також вона може знадобитися для корпоративних заходів, або навіть для весілля. А якщо ви проводите вечірку десь за містом, на природі, вам може знадобитися ще один необхідний компонент – це генератор. Його ми також надаємо у оренду.

І яка може бути вечірка без яскравого світлового шоу?! Не турбуйтесь – ми подбаємо про необхідну апаратуру, і ваше свято стане дійсно неповторним. Пропонуємо якісний звук (акустичні системи світових виробників), світло, CD-програвачі, vinyl-програвачі, мікшерні та концертні пульти, мікрофони Shure та Sennheiser, спецефекти, сцена + доставка/монтаж/демонтаж, реки, технічна оснастка, комутація, команда професіоналів.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.