Організація виїзного обслуговування

Зараз така послуга, як кейтерінг є дуже популярною, і певно, ви багато разів чули про неї. Що вона означає? Перш за все, кейтерінг – це виїзне ресторанне обслуговування. Але це не просто приготування страв для святкового столу та послуги офіціантів, кейтерінг – це обслуговування будь-яких виїзних свят. Наприклад, кейтерінг може передбачати обслуговування банкету, конференції, презентації тощо.

Влаштовуєте корпоративне свято на природі або весілля під відкритим небом? Кейтерингові послуги означають повну організацію такого заходу: оренду столових меблів, посуду та спеціального обладнання (це можуть бути холодильники або особливі пристрої для того, щоб їжа залишалось завжди гарячою), святкове оформлення вашого майданчику, і звичайно, приготування вибраних вами страв з ресторанного меню. Кейтерінг у Києві передбачає вирішення безлічі інших організаційних моментів, турботу за які візьме на себе фірма-кейтерер. Часто для проведення свят на природі треба потурбуватись не тільки про обладнання, а ще й про генератор для нього, або подбати про транспорт для гостей, або про таку дрібну, але важливу деталь, як біотуалети – кейтерінг від івент-агенції «Брошка» приділить увагу навіть наменшій дрібниці.

Всі ці клопоти бере на себе компанія, що організовує кейтерінг. А вам залишається тільки отримати задоволення від свята!

Кейтерингова служба івент-агенції «Брошка» надає якісні і доступні послуги з організації виїзних обслуговувань. Якщо ви вирішите замовити кейтерінг у Львові або у Києві саме у нас, до ваших послуг будуть надані власні виробничі потужності і велика база персоналу, що дозволяє нам організовувати всілякі варіанти обслуговування, починаючи від кави-брейків і пікніків, закінчуючи великими фуршетами і банкетами з класичним обслуговуванням і різноманітними гнучкими варіантами меню. Якість кухні і рівень сервісу кейтерингової служби івент-агенції «Брошка» вже встигли оцінити безліч замовників, більшість яких стають нашими постійними клієнтами та радять замовити кейтерінг саме у нас своїм друзям.

Також агенція надає послуги з організації барного кейтерингу, який представляє собою організацію коктейльного бару в класичному стилі або в стилі «диско», здатного обслуговувати заходи, на яких є присутніми від декількох десятків до декількох тисяч чоловік.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.