Місячне сяйво

Запаліть ваш захід так, щоб жоден відвідувач не залишився байдужим. Або уявіть – ваш логотип або слоган на поверхні тихо пливучого в повітрі Місяця, що світиться, який є неперевершеним ай-стоппером, що гарантує залишити ваше послання оточуючим.

Вашій увазі представляємо унікальне освітлювальне устаткування із застосуванням полімерних тканин і комбінованих джерел світла. Основний вигляд «Сяючий Місяць» має у вигляді сфери, труби та хмари. Конструкція може бути такою, що літає або закріпленою на штативах. Завдяки передовій технології виробництва, «Сяючий місяць» може бути будь-якого розміру, форми і кольору.

Унікальність Місяця полягає в тому, що він може бути розміщений і закріплений як усередині приміщення, так і на відкритій території. Цю новинку, що світиться, можна використовувати як освітлювальний прилад, інтер’єр- та екстер'єр декорації, рекламний носій і неперевершеного ай-стоппера для залучення уваги потенційних покупців і клієнтів.

Інформація, нанесена на сферичну конструкцію, що світиться, надовго вкарбовується в пам'ять, викликаючи виключно позитивні асоціації і емоції, пов'язані з позитивними підсвідомими архетипами людей: Сонцем, Місяцем, планетою Земля – теплом, затишком, добром, красою і гармонією.

Послугами «Сяючого Місяця» користуються професіонали, зайняті в кино-, фото- і телезйомках. Так само часто користуються і організатори спортивних та розважальних заходів.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.