Туманний екран

Туманний екран є автономним пристроєм, який придатний до використання у всіляких умовах, включаючи казино і клуби, подіуми і демонстраційні зали, виставкові приміщення і зали для переговорів, тематичні заходи, наукові центри, музеї, театральні вистави, телевізійні заходи, покази мод і корпоративні вечірки.

Туманний екран - пристрій, що створює з найдрібніших крапель води плоску поверхню для демонстрації зображень або відеороликів. Вся краса проекційного екрану полягає в тому, що будь-яке зображення з комп'ютера тепер може зависнути в повітрі. Це можуть бути статичні картинки, відео і навіть зображення лазером.

Використовуючи два проектори, можна демонструвати одночасно різні зображення на обох сторонах екрану. Ключова особливість туманного екрану - можливість безперешкодно проходити крізь інсталяцію, не зруйнувавши її. Туман розчиняється протягом декількох секунд після виключення, не залишаючи жодних слідів. Глядач може не лише вільно проходіть крізь зображення на туманному екрані, але і управляти їм, використовуючи інтерактивну функцію туманного екрану. На дотик середовище здається сухим і прохолодним. Екран може бути прозорим або повністю непрозорим. Проектування на екран здійснюється так само, як на будь-який звичайний екран. Зображення доступне для сприйняття при звичайному денному світлі, проте якість зображення покращується при зменшенні освітленості приміщення.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.