Кисневий бар

Що таке кисневий бар? Це можливість підкорегувати своє здоров’я, і одночасно це незамінний елемент будь-якого свята. Такий бар неодмінно сподобається вашим гостям, незалежно від того, чи являються вони прихильниками здорового способу життя.

Кисневий коктейль – це не просто корисний, але й дуже смачний напій. На вигляд – це така легка повітряна піна, яка складається з величезної кількості повітряних бульбашок.

Збивається така пінка з корисного та цілком натурального фруктового соку, до якого додаються спеціальні трав’яні настої (наприклад, екстракт солоди – він і утворює піну).

Такий коктейль знімає втому та замінює багатогодинні прогулянки на чистому повітрі. Кисень дуже позитивно впливає на весь організм в цілому. А для свята такий бар має особливе значення, адже кисневий коктейль чудово допомагає вашому організму впоратися із алкогольним та харчовим навантаженнями!

Кисневий бар стане справжньою родзинкою вашого свята. Він буде доречний на корпоративних заходах: презентаціях, промо-акціях. Кисневі коктейлі доречні і під час аперитиву або кофі-брейків на конференціях та семінарах.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.