Поросячі перегони

Поросята – це не просто симпатичні рожеві п’ятачки та хвостики, це й надзвичайні спортивні здібності! Не вірите? Тоді переконайтесь у цьому самі!

Колись поросячі перегони влаштовувались як досить аристократична забава. Історики стверджують, що навіть члени царської родини не нехтували такими розвагами, і одна з царівен програла там 200 рублів – величезні на ті часи гроші.

Для деяких країн, наприклад, Австралії, поросячі перегони – це навіть традиційна забава, наряду із звичайним дербі. Для нас це поки що екзотика, і тим більше приводів влаштувати такі перегони на своєму святі. Можлива навіть гра на тоталізаторі. Звичайно, що для цього використовуються не реальні, а умовні кошти. Але це ніяк не впливає на азарт вболівальників! І не треба боятися безладу – ми все влаштуємо акуратно, але весело!

Поросячі перегони доречні на неформальній корпоративній вечірці, на святкування дня народження та навіть на дитячому святі. Можна влаштувати таку забаву у сільському стилі під час будь-яких заходів на природі. Поросячі перегони стануть забавною та неповторною родзинкою будь-якого сценарію.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.