Пісочне шоу

Пісочне шоу – це модна новинка, що прикрасить будь-яке свято. Раніше ви могли побачити таке тільки під час грандіозних заходів – таких, як Зимова Олімпіада в Турині в 2006 році або ж Чемпіонат Світу з футболу у Кореї. Сьогодні пісочне шоу можна замовити для своєї презентації, корпоративного свята, весілля, дня народження або ювілею. За вашим бажанням навіть дитячі свята можна прикрасити таким видовищем.

Хто з нас не дивився телепроект першого сезону «Україна має талант»? І всі ми добре пам’ятаємо, що фіналістом стала Ксенія Сімонова зі своєю анімацією «пісочне шоу».

Це – більше, ніж вистава. Це справжнє мистецтво, дуже ефектне та цілком самодостатнє. Художник малює картину за допомогою піску на спеціальній скляній поверхні. За допомогою відео обладнання всі дії майстра транслюються на екран, так щоб кожний міг побачити справжнє диво.

Сюжет такого витвору мистецтва може бути різним, тому це ідеально підійде до будь-якої тематичної вечірки або свята. Всі ці зображення постійно змінюються, прямо на ваших очах народжується справжнє мистецтво. По суті, це схоже на анімаційний фільм, при цьому дуже динамічний, щоб гості не втратили інтересу. Шоу супроводжується музикою, яка підкреслює особливу, трохи навіть містичну, атмосферу цього художнього витвору.

Copyright ©2009-2014 broshka.ua Проведення свят і організація заходів:
вечірки, корпоративи, фестивалі, пікніки, розіграші, романтичні побачення і сюрпризи.
Копирайтинг и раскрутка сайтов (Киев)

broshka.ua | Оценка 9 из 10 на основе 24 оценок. Всего: 24 отзывов.